شرایط و قوانین استفاده از خدمات شرکت موج حامی رسانه

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات شرکت موج حامی رسانه به دقت مطالعه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت این شرکت در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین شرکت موج حامی رسانه از سوی کاربر می باشد.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های شرکت موج حامی رسانه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات این شرکت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

شرکت موج حامی رسانه ، متعهد است که حریم شخصی کاربران خود را حفظ نماید. بدین منظور خود را ملزم به رعایت  استانداردهای جهانی مورد نیاز در جمع‌آوری و حفاظت داده‌ها، می‌داند.

مشاهده صفحات وب‌سایت‌های ما و استفاده از بسیاری خدمات ارائه شده در این وب‌سایت‌ها نیازمند دادن اطلاعات از سوی کاربران نیست، اما در برخی موارد دریافت محصولات یا خدمات نیازمند اطلاعات شخصی شما می‌باشد. شما تعهد می­‌کنید که در این موارد، اطلاعات صحیح و معتبر را ارائه کرده و در صورت بروز هرگونه تغییر در این اطلاعات، تغییرات را از طریق مناسب به اطلاع شرکت برسانید. در غیر این صورت، مسئولیت بروز هرگونه اشتباه در فرآیندها و تعاملات مربوط به ارائه اطلاعات غلط یا نامعتبر، بر عهده کاربر خواهد بود. شرکت موج حامی رسانه در تمامی این موارد متعهد به حفظ اطلاعات شخصی شما می‌شود و به هیچ وجه اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمی‌کند.

مالکیت حقوقی

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت و محتوای آن از جمله حقوق کپی رایت نزد ما محفوظ است. هیچ یک از محتوای ما کپی برداری از منابع داخلی و فارسی نبوده و اکثر محتوای موجود به صورت اختصاصی تولید شده اند. به دلیل آن که محتوای موجود به صورت اختصاصی تولید می‌شوند، کپی برداری از آن با ذکر آدرس وب و همچنین کسب اجازه از مدیر وب سایت از طریق فرم تماس با ما بلا مانع است. همچنین استفاده غیر شخصی از محتوای وب سایت نیز درصورت عدم داشتن اجازه کافی، ممنوع است. در غیر این صورت ما این اجازه را به خود می‌دهیم تا از فرد و وب سایت کپی کننده شکایت کرده و یا وب سایت خاطی را از لیست نتایج موتورهای جستجوگر معروف از جمله گوگل و بینگ حذف نمائیم.

اعطای مجوز و فعال‌سازی

  • هر گونه خرید از وب سایت شرکت موج حامی رسانه ، به صورت اینترنتی بوده و هیچ بسته فیزیکی برای شما ارسال نخواهد شد.
  • مسئولیت اعلام ایمیل صحیح و معتبر جهت دریافت سریال محصول و لینک دانلود با مشتری می‌باشد.
  • اطلاعات ایمیل و تلفن همراه دریافتی از طرف مشتری در فرآیندهای اداری و مکاتبات آتی مورد نیاز بوده و مسئولیت صحیح بودن این اطلاعات بر عهده مشتری می‌باشد. در صورت ارائه اطلاعات اشتباه، غیر معتبر و یا غیر فعال شدن ایمیل و تلفن همراه مشتری، فرآیند استرداد یا پیگیری‌های بعدی با مشکل مواجه شده و مسئولیت این اتفاق بر عهده مشتری خواهد بود.
  • در صورتی که کامپیوتر خود را تغییر دهید و یا در نرم‌افزارها یا سخت­‌افزارهای دیگر که بر روی آن نصب می‌باشد تغییراتی اعمال نمایید، ممکن است از طرف شرکت ملزم به تکرار فعال‌سازی نرم‌افزار شوید. تعداد این عمل توسط شرکت مشخص می شود.

پشتیبانی

 

  • به‌روزرسانی نرم‌افزار یا محتوی  از طریق اینترنت و هنگامی که شرکت آن را در وب‌سایت خود یا دیگر سرویس های آنلاین منتشر کرده است،‌ انجام می‌شود. هر به  روزرسانی که خریدار دریافت می کند بخشی از نرم افزار یا محتوی محسوب می شود و شامل شرایط توافق نامه می باشد.
  • براساس توافق‌نامه، از زمان دریافت محصول تا مدت زمات اعتبار لایسنس آن، پشتیبانی فنی از طرق زیر در اختیار خریدار قرار می‌گیرد.
  • انصراف از خرید و مرجوع نمودن محصول
  • امکان انصراف از خرید به مدت ۳ روز پس از انجام خرید، برای خریدار امکان پذیر می‌باشد. در این صورت پس از استرداد مجوز خریداری شده به شرکت و غیرفعال سازی آن مطابق روال، شرکت مکلف است بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به مصرف کننده مسترد نماید. در این حالت کاربر می بایست از روش‌های مشخص شده توسط شرکت درخواست خود را اعلام نماید و پس از ملاحظه این درخواست توسط مدیر فروش و تأیید آن، مبلغ به حساب مشتری بازگردانده می شود.
  • مدت زمان استرداد وجه یک هفته می‌باشد، مگر اینکه به علت فرآیندهای قانونی و اداری یا تأخیر در اعلام اطلاعات درخواستی از طرف مشتری و مانند آن، به زمان بیشتری احتیاج باشد.
  • مشتری ملزم به ارائه مدارک و مستندات مورد درخواست شرکت برای بازپرداخت وجه به مشتری می‌باشد. در صورت استنکاف مشتری از تحویل مدارک درخواستی شرکت، مسئولیت تأخیر و یا عدم استرداد وجه بر عهده مشتری خواهد بود و شرکت مسئولیتی در بازپرداخت نخواهد داشت.

 

ساعت پاسخگویی

شرکت موج حامی رسانه در روزهای شنبه الی چهارشنبه به استثنای تعطیلات عمومی در ایران از ساعت 8 لغایت 17 و پنجشنبه ها از ساعت 8 لغایت 12 پاسخگوی مشتریان خواهد بود.

ولیکن در هر ساعت از شبانه روز امکان ثبت سفارش و دریافت محصول از طریق ایمیل برای مشتری فراهم می‌باشد.

دریافت مشاوره پروژه