طراحی سایت حرفه ای و کارآمد سبب گسترش کسب کار در بعد مکانی و زمانی می شود به همین سبب می تواند میزان فروش و سودآوری را تا حد زیادی افزایش دهد. احتمالا بسیار راجع به درآمد چند صد میلیونی از وبسایت شنیده اید اینها شایعه نیستند واقعا برخی توانسته اند به این درآمد ها دست یابند اما این کار ساده نبوده و زحمت بسیاری برای آن کشیده شده است. اما اگر شما هم در عرصه دیجیتال حرفه ای کار کنید می توانید به این اعداد دست یابید.

طراحی سایت

طراحی سایت اولین گام ورود به دنیای دیجیتال است و مانند شناسنامه برای کسب و کار است. افراد به وبسایت ها بسیار بیشتر از شبکه های اجتماعی اعتماد می کنند و برایشان اعتبار بیشتری دارند. سطح اجتماعی کسب و کاری که وبسایت دارد و کسب و کاری که صرفا در شبکه های اجتماعی پیج دارد کاملا متفاوت است. به همین سبب اگر در اینستاگرام چند پیج را بررسی کنید بین آنها حتما پیج هایی را خواهید دید که وبسایت نیز دارند یا در شرف پیاده سازی وب سایت می باشند.

با توجه به روند افزایشی کسب و کارهای دیجیتال اگر به این دنیا وارد نشوید و نتوانید خودتان را وفق دهید در عرصه رقابت کمرنگ یا حتی حذف خواهید شد.

مزایای اصلی طراحی سایت برای کسب و کار

عدم وابستگی به زمان و فروش شبانه روزی

با طراحی یک سایت حرفه ای مشتریان شما می توانند در هر ساعتی از شبانه روز محصولات مد نظر خود را خریداری کنند و شما حتی در خواب هم فروش خواهید داشت.

عدم وابستگی به مکان

یک وبسایت سبب می شود تا هر فردی از هر منطقه ای بتواند خرید خود را انجام دهد و دیگر مشتریان شما وابسته به یک منطقه خاص نخواهند بود. در واقع شما نیازی به خواب پول و یا اجاره مغازه و دفتر نخواهید داشت و با هزینه بسیار کمتر می توانید مشتریان بیشتری داشته باشید.

اعتبار و اعتماد مشتریان

با داشتن یک سایت و دریافت نماد اعتماد الکترونیک و پیاده سازی یک پروسه پرداخت ایمن افراد بسیار آسانتر به شما اعتماد می کنند. طبق تحقیقات از دیدگاه مشتریان به کسب و کارهای دارای وبسایت، اعتبار بیشتری دارند و قابل اعتماد ترند.

شما به راحتی با یک وبسایت و سئو آن می توانید در نتایج گوگل قرار بگیرید و مشتریانتان را در وسعت بیشتری گسترش دهید.

البته دقت کنید که حتما وبسایت شما کارایی و ظاهر مناسب داشته باشد تا سبب جذب مشتریان شود زیرا به همان مقدار که کسب و کار گسترش پیدا می‌کند رقبا نیز بیشتر و قویتر می‌شوند.

طراحی سایت حرفه ای

با توجه به مزایای بالا احتمالا شما هم وسوسه شده اید که یک وبسایت برای کسب و کار خود تهیه کنید. برای پیشی از رقبا لازم است شما یک وبسایت حرفه ای متناسب با کارایی و بودجه خود از یک شرکت معتبر تهیه کنید.

شرکت رایانیتا ارائه دهنده انواع خدمات طراحی سایت، اپلیکیشن و سئو می باشد که توانسته است با پایین آوردن مخارج جانبی هزینه خود را بسیار کاهش دهد و با قیمت مناسب کار با کیفیت تحویل مشتریان دهد. این شرکت تضمین بازگشت وجه ارائه می دهد و اگر شما رضایت نداشته باشید تمامی مبلغ بدون هیچ شرطی به شما بازگردانده خواهد شد.

این شرکت مشاوره رایگان دارد که می توانید پیش از سفارش از آنها مشاوره بگیرید و همچنین برای تمامی وبسایت ها یکسال خدمات پشتیبانی رایگان ارائه می‌دهند که شما خیالتان از بابت تغییرات آسوده باشد. همچنین تمامی موارد لازمه را به خودتان نیز آموزش می دهند که پس از دوره پشتیبانی خودتان هم بتوانید کارهای سایت را جلو ببرید.

طراحی مارکت پلیس

یکی از فعالیت های اصلی مجموعه رایانیتا طراحی سایت مارکت پلیس یا به عبارتی دیگر طراحی سایت چند فروشندگی می باشد . دو شیوه پیاده سازی برای طراحی مارکت پلیس متناسب با بودجه و میزان پیچیدگی قابل اجرا است :

استفاده از وردپرس: این روش سریعتر و کم هزینه تر است ولی در همه موارد پیشنهاد نمیشود زیرا در مواردی که کار مقداری پیچیدگی داشته باشد بهینگی مطلوب نخواهد داشت.

برنامه نویسی کامل: این روش هزینه و زمان بیشتری نیاز دارد اما کار کاملا بهینه و کاملا قابل گسترش خواهد بود.

بهتر است برای نیاز سنجی ابتدایی با مشاوران رایانیتا تماس بگیرید. (شماره تماس ۰۲۱۴۷۶۲۰۰۷۰ تماس بگیرید و یا به وبسایت RAYANITA.COM)

شرکت رایانیتا برای تمامی سفارش های طراحی سایت مارکت پلیس نسخه PWA ( وب اپلیکیشن ) رایگان نیز هدیه می دهد. هم چنین اگر برای سایت خود نیاز به اپلیکیشن اندروید و IOS داشته باشید این شرکت برای شما پیاده سازی می کنند. شما می توانید با سفارش از یک شرکت هم بستگی و یکپارچگی میان اپلیکیشن ها و وبسایتتان داشته باشید.

سفارش سئو

پس از طراحی سایت برای قرارگیری در نتایج گوگل نیاز به خدمات سئو و تولید محتوای مستمر دارید. شرکت رایانیتا با توجه به بودجه شما به صورت کاملا اختصاصی برای شما بهترین شیوه سئو را در نظر می‌گیرند تا در کوتاه ترین مدت در جایگاه مناسب قرار بگیرید. پس از بالا آمدن در عبارات اصلی برای حفظ جایگاه به شما آموزش هایی می دهند که دیگر نیاز به پرداخت هزینه نداشته باشید و به راحتی از بودن در نتایج گوگل لذت ببرید و درآمد کسب کنید.