درباره ما

هلدینگ موج

موسسه موج حامی رسانه پرچمدار تولید کنندگان ایرانی و پیشگام در عرصه محصولات نرم‌افزاری و رسانه های دیجیتال در مسیر پیشرفت علم و اقتصاد کشور عزیزمان ایران پر توان در حرکت است. این موسسه خصوصی دانش بنیان با رویکرد محصول محوری و با اهداف ناب از سال 1391 شکل گرفته است و به یاری خداوند متعال با همکاری متخصصین و نخبگان این حوزه در قالب تیم های حرفه ای تحت حمایت مدیران متفکر و اتاق فکر پویا برای رسیدن به اوج پیشرفت و فناوری های محصولات نرم افزاری و رسانه ای دیجیتال پا به عرصه گذاشته است.

About vector

دپارتمان های اصلی

دپارتمان مهندسی و تحلیل داده
دپارتمان اپلیکیشن های کاربردی و زیرساختی
دپارتمان بینایی ماشین و هوش مصنوعی
دپارتمان امنیت شبکه و IT
دپارتمان بازی سازی

12560

Happy Users

0669F7

Transactions

8300

Investors

248

Active Servers

واحد های تخصصی

واحد تجربه‌ی کاربری (UX)

واحد طراحی رابط کاربری (UI) و گرافیک

واحد مدل سازی و طراحی سه بعدی

تیم تولید محتوا و طراحی بازی

تیم مارکتینگ و مدیریت بازار

تیم مدیریت مالی و حقوقی

این موسسه خصوصی دانش بنیان با رویکرد محصول محوری و با اهداف ناب از سال 1391 شکل گرفته است و به یاری خداوند متعال با همکاری متخصصین و نخبگان این حوزه در قالب تیم های حرفه ای تحت حمایت مدیران متفکر و اتاق فکر پویا برای رسیدن به اوج پیشرفت و فناوری های محصولات نرم‌افزاری و رسانه ای دیجیتال پا به عرصه گذاشته است.

موسسه موج حامی رسانه، به لطف قادرمتعال، افتخار همکاری با بسیاری از جوانان و متخصصان توانمند میهن عزیزمان ایران را داشته است، و همیشه با این افتخار به خود بالیده است و همواره این همکاری را بزرگترین سرمایه خود دانسته و می داند.

در تماس باشید

نشانی: تهران، خ فرجام شرقی، خ باغدارنیا، خ قهاری(178) غربی،به سمت اتوبان، دست راست پ51

2191309064

info@mojmedia.ir

mojmedia_com@

logo-samandehi