ALTERYX جزو 10 نرم افزار برتر حوزه علم داده در سال 2022

KERAS

کراس، یک رابط برنامه‌نویسی، دانشمندان داده را قادر می‌سازد تا به راحتی به یک پلتفرم یادگیری ماشینی دسترسی داشته باشند و از آن استفاده کنند. یک ویژگی جالب توجه این است که این یک API یادگیری عمیق منبع باز و چارچوبی است که در پایتون نوشته شده‌است.

نرم‌افزار INTEGRATE.IO

یک پلتفرم که همه منابع داده را کنار هم می‌آورد چطور است؟ خوب، این دقیقاً همان چیزی است که integrate.io برای شما در نظر گرفته است. این یک یکپارچه‌سازی داده، ETL، و یک پلتفرم ELT است که می‌تواند تمام منابع داده شما را گرد هم آورد. این تنها نرم‌افزار مناسبی است که شما برای ساخت خطوط لوله داده‌ها نیاز دارید.

TENSORFLOW

تنسرفلو یکی از نرم افزارهای علم داده است که بر یادگیری عمیق تأکید دارد. این نرم‌افزار توسط گوگل راه‌اندازی شده و در C++ و پایتون نوشته شده‌است. چه چیز خاصی در مورد تنسرفلو وجود دارد؟ خوب، قابلیت‌های آن شامل ساخت مدل ML یا در محل، در فضای ابری، درون مرورگر یا روی مدل است.

ALTERYX

از زمانی که آلتریکس در سال ۲۰۱۵ توسط محققان علوم داده MIT راه‌اندازی شد، به یک پلتفرم نرم‌افزاری اختصاصی تبدیل شد. چیزی که باعث شده‌است کسب‌وکارها بر آن تکیه کنند این واقعیت است که محبوب‌ترین ابزار منبع باز آن، «ابزارهای خاص»، امکان ایجاد مهندسی ویژگی خودکار را فراهم می‌کند.

DATA ROBOT

اگر شما به دنبال بستری هستید که هدف آن یادگیری ماشینی خودکار است، پس روبات داده تمام چیزی است که شما نیاز دارید. علاوه بر ارائه یک فرآیند استقرار آسان، امکان پردازش موازی و بهینه‌سازی مدل را فراهم می‌کند. به همین دلیل است که این نرم‌افزار علم داده توسط دانشمندان داده، مدیران اجرایی، مهندسان نرم‌افزار و متخصصان فن‌آوری اطلاعات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

TRIFACTA WRANGLER

این نرم‌افزار علمی داده‌های عالی به شما در کشف، تبدیل، تمیز کردن و پیوستن به فایل‌های رومیزی کمک خواهد کرد. چقدر شگفت انگیزه؟

KNIME

این نرم‌افزار قابل‌توجه دانشمندان داده را قادر می‌سازد تا ابزارها و انواع داده‌ها را ترکیب کنند. این یک پلتفرم منبع باز است که به کاربران اجازه می‌دهد تا از ابزارهای انتخابی خود استفاده کنند. نه تنها این، بلکه می‌توانند آن‌ها را با قابلیت‌های اضافی گسترش دهند. KNIME مخفف توانایی کار با بسیاری از منابع داده و انواع مختلف پلتفرم‌ها است.

APACHE SPARK

نرم‌افزار Apache Spark یک موتور تجزیه و تحلیل و پردازش داده منبع باز است که تنها زمانی به آن نیاز دارید که هدف شامل کنترل مقادیر زیادی داده باشد. علاوه بر این، توانایی این نرم‌افزار علم داده برای پردازش سریع داده‌ها منجر به رشد قابل‌توجهی در استفاده از پلت فرم شده‌است.

PYTHON

تقریبا تمام کسب‌وکارها با داشتن یک کتابخانه استاندارد بزرگ، به پایتون تکیه می‌کنند. این زبان برنامه‌نویسی سطح بالا دارای ویژگی‌های مدیریت شی‌گرا، کاربردی، رویه‌ای، پویا و حافظه خودکار است. این واقعیت که پایتون توسعه‌پذیر است، آن را قابل‌قبول‌تر می‌سازد.

RAPIDMINER

راپیدماینر یکی دیگر از ابزارهای علمی داده منبع باز است که شناخت گسترده‌ای را در زمان به دست آورده‌است. برنامه کشیدن و رها کردن خود توضیحی آن یکی از ویژگی‌های بسیار قابل توجهی است که رپیدماینر را به بخشی از ۱۰ تجارت برتر نرم افزار علم داده در سال ۲۰۲۲ تبدیل می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

موسسه موج حامی رسانه، به لطف قادرمتعال، افتخار همکاری با بسیاری از جوانان و متخصصان توانمند میهن عزیزمان ایران را داشته است، و همیشه با این افتخار به خود بالیده است و همواره این همکاری را بزرگترین سرمایه خود دانسته و می داند.

در تماس باشید

نشانی: تهران، خ فرجام شرقی، خ باغدارنیا، خ قهاری(178) غربی،به سمت اتوبان، دست راست پ51

2191309064

info@mojmedia.ir

mojmedia_com@

logo-samandehi