چرا از ALTERYX DESIGNER استفاده کنیم؟

در این نوشتار به بیان مهم ترین مزایای رقابتی نرم افزار Alteryx Designer پرداخته خواهد شد.

Father dragging son from the computer

1) استفاده آسان: بدون نیاز به کدنویسی و به صورت گرافیکی، بسیار سریع امکان آماده‌سازی بیش از صدها میلیون رکورد داده را فراهم می‌کند.

2) پلتفرم یکپارچه: امکان استفاده از چند ابزار در محیط نرم‌افزار فراهم شده است. از جمله اجرای دستورات cmd در محیط ویندوز، کدنویسی به زبان پایتون، کدنویسی به زبان R و … که برای اجرای آن‌ها نیاز نیست از محیط نرم‌افزار خارج شده و مجزا دستورات را اجرا نمود.

3) قابلیت‌های پیشرفته

بدون نیاز به کدنویسی یا آمارهای پیچیده، می‌توان مدل‌های یادگیری ماشین را ایجاد نمود.

4) مقیاس‌پذیری برای استفاده شرکت‌ها

در صورت نیاز به گسترده‌تر کردن آماده‌سازی داده‌ها یا خودکارسازی آن‌ها برای تعداد نفرات بیشتر، می‌توان از قابلیت‌های Alteryx استفاده کرد.

5) خودکارسازی فرآیندها

 هر مرحله از تجزیه و تحلیل، از جمله آماده‌سازی داده، ترکیب، گزارش، تجزیه و تحلیل پیش‌بینی، و علم داده را می‌توان به صورت خودکار اجرا کرد.

6) جامعه پشتیبان متخصص

افراد متخصص بسیاری در فضای پویای وب‌سایت، آماده به اشتراک‌گذاری اطلاعات و هم‌چنین کمک و مشارکت در حل چالش‌های سایرین هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

موسسه موج حامی رسانه، به لطف قادرمتعال، افتخار همکاری با بسیاری از جوانان و متخصصان توانمند میهن عزیزمان ایران را داشته است، و همیشه با این افتخار به خود بالیده است و همواره این همکاری را بزرگترین سرمایه خود دانسته و می داند.

در تماس باشید

نشانی: تهران، خ فرجام شرقی، خ باغدارنیا، خ قهاری(178) غربی،به سمت اتوبان، دست راست پ51

2191309064

info@mojmedia.ir

mojmedia_com@

logo-samandehi