برندها و محصولات3

برندهای ما

گروه کهکشان

فعال در حوزه های امنیت، شبکه، هوش مصنوعی و آموزش

هوش سامان

ارتقای کیفیت کسب‌وکارها با استفاده از سرویس‌های هوشمند پردازش تصویر، متن و صدا

مشتریان ما و مشارکت در پروژه

بازی استراتژیک دفاع از ایران

بازی دفاع از ایران یک بازی استراتژیک آنلاین در سبک تاوردیفنس (دفاع از قلعه) میباشد. در بازی دفاع از ایران از سلاح‌های ایرانی استفاده شده است و بازیکن باید با استراتژی ذهنی خود از نفوذ دشمن به مقر خود دفاع کند.

بازی دفاع از ایران اولین بازی استراتژیک ایرانی سبک تاوردیفنس در ایران می‌باشد که از لیگ آنلاین و هیجان رقابت در آن بهره می‌برد!

ویژگی‌های بازی اندرویدی استراتژیک دفاع از ایران :
  • شرکت در لیگ های رقابتی آنلاین بازی دفاع از ایران با جوایز متنوع و ارزنده (لوازم جانبی گوشی، تلفن همراه، کد تخفیف، شارژ ایرانسل و همراه اول، لپ تاپ و غیره…)
  • تعریف سناریو بازی توسط فرماندهان ایرانی (سردار قاسم سلیمانی،محسن حججی و …)
  • گرافیک HD، صداگذاری هیجان آور و مدل‌‌سازی‌های جذاب
  • قابلیت ارتقا سلاح به مدل بالاتر و افزایش قدرت سلاح هنگام بازی
  • استفاده سلاح‌های ایرانی موج، مصباح، کاتیوشا، رعد و … 
  • رویارویی با بیش از 5 واحد جنگی مختلف دشمن پیاده نظام، نفربر، تانک‌های نظامی و …
  • قابلیت خرید و فروش سلاح هنگام درگیری با دشمن
  • شامل 15 مرحله‌ی هیجان انگیز و متنوع
  • قابلیت فرمان به سلاح برای انتخاب اهداف دور یا نزدیک، قوی یا ضعیف
  • به روز رسانی منظم با اضافه شدن ویژگی‌های جدید

بازی زی

“زی”  اولین بازی  سبک زندگی ایرانی – اسلامی است که به سفارش سازمان فرهنگی خانواده توسط موسسه موج حامی رسانه تولید گردید.

“زی”  موجودی فضایی است که بر حسب شرایط نامساعد محل زندگی خود تصمیم به خارج شدن از آن گرفته و پس از بررسی ها تصمیم گرفته به کره زمین وارد شود، “زی”  هیچگونه اطلاعات کاملی در مورد نوع زندگی در این سیاره ندارد به همین خاطر شما موظف هستید نحوه صحیح زندگی کردن را به او بیاموزید.

برای پرورش “زی”  میتوانید از راه های مختلفی از جمله مسافرت به استان های کشور و آشنایی با آداب و رسوم آنها، بازی ها، رفتن به مدرسه، پرورش گل و گیاه و حیوانات خانگی و… که در بازی تعبیه شده است سکه بدست آورید و از آن سکه ها در موارد مورد نیاز جهت رشد “زی”  استفاده کنید، “زی”  حتی ممکن است در اثر اشتباهات شما مریض شود، اگر به وی خوب رسیدگی نکنید حتی کسل هم میشود.

در آخرین آپدیت از “زی”  ما امکانات بیشتری را به آن افزوده ایم، افزایش تعداد بازی های سرگرم کننده، وجود دستاوردها و تعریف ماموریت هایی برای شما که به رشد “زی”  کمک شایانی می کند، سرگرمی هایی مانند صدای حیوانات، غذاها و خوراکی های جدید، 10 نوع کتاب خواندنی و جذاب، شهرها و استان های بیشتری برای مسافرت، در مدرسه امکانات جدیدی همچون جدول ضرب اضافه شده است که میتواند در رشد علمی “زی”  به شما کمک کند، امکانات ظاهری و شخصی جدید، میوه ها، داروها و نوشیدنی های جدیدی اضافه شده است تا در زمان کسالت “زی”  بتوانید با استفاده از آنها سلامتی را به وی برگردانید . . .

فراموش نکنید “زی”  مسلمان است و نماز میخواند، اگر نمازها و کارهای خیر را انجام ندهید قلب “زی”  رشد نمی کند و او از لحاظ روحی مریض میشود.

موسسه موج حامی رسانه، به لطف قادرمتعال، افتخار همکاری با بسیاری از جوانان و متخصصان توانمند میهن عزیزمان ایران را داشته است، و همیشه با این افتخار به خود بالیده است و همواره این همکاری را بزرگترین سرمایه خود دانسته و می داند.

در تماس باشید

نشانی: تهران، خ فرجام شرقی، خ باغدارنیا، خ قهاری(178) غربی،به سمت اتوبان، دست راست پ51

2191309064

info@mojmedia.ir

mojmedia_com@

logo-samandehi